Mecz Zagłębie Lubin II vs SKRA Częstochowa na stadionie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2023-09-23 13:00: 0-2

Zagłębie Lubin II vs SKRA Częstochowa, wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Zagłębie Lubin II a SKRA Częstochowa zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-09-23 13:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Zagłębie Lubin II a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: O. Wypart 6' 0-1 J. Ciućka 63' 0-2

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: S. Karasinski 62' K. Sochan 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: F. Grzelka 17' M. Labojko 29' F. Nawrocki 48' T. Kubik 57' O. Wypart 77' P. Sajdak 87'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - A. Borowiak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Pogoń Siedlce.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo S. Karasinski F. Grzelka raz za razem zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe faule, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między piłkarzami okazują się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East. Zagłębie Lubin II oraz SKRA Częstochowa jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.