Odra Opole - SKRA Częstochowa, wynik meczu 1-0

Odra Opole - SKRA Częstochowa 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Odra Opole a SKRA Częstochowa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-09-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Odra Opole a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kaminski 84' 1-0 M. Urbanczyk

Żółte kartki Odra Opole: O. Paprzycki 5'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów a SKRA Częstochowa zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Górnik Łęczna.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak O. Paprzycki R. Golebiowski niejednokrotnie zaserwowały swoim kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Cieszące oko potyczki między drużynami futbolowymi bywają bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, że spotkania męczą kibica. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Odra Opole i SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.