Na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz Puszcza Niepołomice - SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 3-0

Puszcza Niepołomice - SKRA Częstochowa, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa zakończyła się 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-10-31 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: J. Bartosz 1' 1-0 H. Tomalski 29' 2-0 L. Klisiewicz 42' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 64' A. Siemaszko 87'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Lukoszek 71'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu - Ł. Karski. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi H. Tomalski K. Lukoszek częstokroć zagwarantowały wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na wyśmienite bramki czy asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między graczami okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.