Spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2021-11-17 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Kwietniewski 73' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Janicki 22' D. Sovsic 48' D. Pietrzkiewicz 84'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 34' M. Kwietniewski 56' D. Niedbala 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak R. Janicki S. Szymanski raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami są zażarte, nie często okazuje się, iż spotkania nudzą kibica. Ustawicznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, przepiękne bramki oraz asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.