Na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-04-27 16:00 miało miejsce spotkanie między GKS Katowice i SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 3-0

Pierwsza połowa spotkania między GKS Katowice i SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-04-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: F. Szymczak 14' 1-0 F. Szymczak 78' 2-0 J. Karbownik 88' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 45'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 10'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: M. Kos 26'

Główny arbiter spotkania - M. Opaliński. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź natomiast SKRA Częstochowa podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak M. Kolodziejski B. Burman nieprzerwanie gwarantują wspaniałym entuzjastom wiele niesamowitych wrażeń. Bardzo często zdarzają się efektowne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. GKS Katowice i SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.