Dnia 2021-11-05 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbyło się spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice i SKRA Częstochowa - 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2021-11-05 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: E. Čikoš 29' 1-0 M. Kwietniewski 54' 1-1 A. Mesjasz 57' 1-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 56'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Sajdak 2' M. Kwietniewski 54' M. Holik 71'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to W. Bartos. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce natomiast SKRA Częstochowa podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Korona Kielce.

Bardzo często liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi potyczki ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak K. Stepien P. Sajdak nierzadko zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami z ligi są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki nużące. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.