Na stadionie Stadion Stal dnia 2023-06-03 15:30 odbyło się spotkanie Stal Rzeszów vs SKRA Częstochowa - 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Stal Rzeszów i SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Stal Rzeszów a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: K. Lukoszek 4' 0-1 A. Prokić 64' 1-1 K. Pajnowski 90' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Czajka 23' O. Krzyzak 50'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Stal Rzeszów zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi starcia w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak B. Czajka wielokrotnie zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nudzą. Ustawicznie obserwujemy wyśmienite asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Stal Rzeszów i SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.