Spotkanie pomiędzy SKRA Częstochowa i Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-0 dnia 2023-03-05 17:00 na stadionie Stadion GKS-u

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-03-05 17:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Podbeskidzie.

Gole strzelali: J. Sangowski 49' 1-0 K. Lukoszek

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 45' B. Baranowicz 58' A. Olejnik 90' P. Nocon 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Igonen 23'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Podbeskidzie: M. Janota 90'

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów futbolu śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak B. Babiarz M. Igonen nierzadko zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Bardzo często natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich legendarnych zespołów jak SKRA Częstochowa i Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion GKS-u.