Na stadionie Suzuki Arena dnia 2021-11-20 19:30 miało miejsce spotkanie między SKRA Częstochowa i Korona Kielce zakończone wynikiem 1-4

SKRA Częstochowa vs Korona Kielce zakończony wynikiem 1-4. Dnia 2021-11-20 19:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy SKRA Częstochowa a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Korona Kielce wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: D. Błanik 13' 0-1 M. Mas 23' 1-1 J. Podgórski 53' 1-2 M. Szpakowski 64' 1-3 J. Górski 90' 1-4

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Krzyzak 89'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 30' A. Danek 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Górnik Łęczna.

Wierni kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak O. Krzyzak M. Szpakowski nader często zaserwowały kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Interesujące potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania nas męczą. Stale zdarzają się bezwzględne faule, widowiskowe gole czy asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe popularnej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Suzuki Arena.