Spotkanie Podbeskidzie kontra SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-08-10 16:00 na stadionie Stadion Miejski

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie i SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: A. Mesjasz 88' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 63'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Olejnik 19' R. Brusilo 55'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Lechia Zielona Góra natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Wisla Plock.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak M. Misztal A. Olejnik wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż spotkania nas męczą. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Podbeskidzie i SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.