Spotkanie Ruch Chorzów vs SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-0

Ruch Chorzów vs SKRA Częstochowa 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-07-15 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Ruch Chorzów a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: L. Janoszka 20' R. Szywacz 31' D. Szczepan 45' K. Kasolik 68'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 70' F. Kozlowski 85' L. Winiarczyk 90' J. Flak 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów a SKRA Częstochowa podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak L. Janoszka D. Niedbala częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy idealne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi zdarzają się zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to potyczki nudne. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga. Ruch Chorzów i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.