SKRA Częstochowa vs ŁKS Łódź, wynik spotkania: 1-2

SKRA Częstochowa vs ŁKS Łódź, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a ŁKS Łódź wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-02-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się SKRA Częstochowa oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: B. Szeliga 4' 0-1 R. Pirulo M. Mokrzycki 18' 0-2 K. Lukoszek 61' 1-2 G. Jaroch

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Olejnik 54' P. Nocon 80' S. Szymanski 81'

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Marciniak 37' O. Koprowski 80' A. Bobek 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec natomiast ŁKS Łódź z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

Oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe oraz piłkarze jak A. Olejnik A. Marciniak raz za razem gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele emocji. Trafiamy na efektowne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące walki pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga. Udział takich lubianych drużyn jak SKRA Częstochowa i ŁKS Łódź w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.

Przeglądnij artykuł i poszerz swoją wiedzę o treningach na świeżym powietrzu - Wejdź w link!